Baner

krokusy

 

A u nas zima :(:(

Czekamy na wiosnę!

 

13 Komentarzy

zima 2

10 Komentarzy

pączki 

10 Komentarzy

zima2

 

Pada śnieg, tylko dzieci się cieszą

 

18 Komentarzy

zima

 

W górach jest już zima... 

 

6 Komentarzy

jesienne

 

Co za paskudna pogoda leje i leje raz zimno raz ciepło :/
Szybko ciemnawo się robi, człek rano leci do tyrki ciemno, wraca człek do domu ciemno heh. I jakieś takie niskie ciśnienie ostatnio jest, że mi ciągle paszcza się drze :P


Co tam u Was ciekawego słychać?


Ja właśnie siedzę u rodziców i skrobię parę zdań dla Was, bo mój komp znów nawalił i jeszcze trochę i się wściknę :P
Już za miesiąc święta! O paaaanieee jak ten czas leci, masakra! :(
Muszę kupić w tym roku swoją pierwszą prawdziwą, lasem pachnącą choineczkę :) Jeszcze nie wiem gdzie ją postawię, ale taką malutką bym chciała :) swoją pierwszą, malutką, zieloną choineczkę :) Tylko nie wiem jakie bombeczki kupić? nie chcę właśnie kolorowej choinki ale taką w jednym bądź dwóch kolorach bombeczek :) jakieś biało srebrne :) muszę jeszcze pomyśleć :)
W sklepach to już normalnie święta są, tyle tego wszystkiego, że aż mnie to odrzuca :P przeraża :P
Już niedługo Andrzejki :) Lecicie gdzieś zabawić się w ten dzień? :) Ja jak na razie nie mam żadnych planów, ale u mnie to pewnie wszystko wyjdzie w praniu jak zawsze :)
Jeszcze dwa dni i weeekendunio kochaniutkie! :)
Się wyśpię w końcu a potem będę latać tu i tam :)
No i szarlotkę muszę upiec i pizzę, bo w niedzielę rodzina zwala mi się na głowę :) Jak się ma swoje pierwsze mieszkanko, to drzwi Ci się nie zamykają :)

 

Pozdro trzymajta się tam ciepło i czekam na Was :)

 

17 Komentarzy

morze

 

W podróż poślubną z chłodnego Szczecina poleciałam z mężem do ciepłego BARI na południe Włoch. Po wylądowaniu na lotnisku, wypożyczyliśmy malutkie ekonomiczne auto, żeby się poruszać po wąskich uliczkach. To był strzał w dziesiątkę. Tego samego dnia wyruszyliśmy w kierunku hotelu w centrum Bari. Po odebraniu kluczy z pokoju, wybraliśmy się do restauracji, wzięliśmy ofertę za 10 euro bez ograniczeń. Na początku kelner podał nam ponad 10 talerzy z różnymi przystawkami: małże, szynka parmeńska, fasola po włosku, risotto, ser mozarella i wiele innych smakołyków. Już po tym byliśmy najedzeni, a to jeszcze nie koniec...

25 Komentarzy