Baner
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Nagłówek forum

Nasz portal pomału nabiera rozpędu! Coraz więcej osób nas odwiedza! cieszymy się z tego bardzo i zachęcamy Was do dalszych odwiedzin! :)
Jak tam lipiec Wam minął?:)
Ja dziś mam wolne od pracy, od studia tattoo - aahh jak dobrze nie robić dziś nic, cieszyć się tym spokojem :)Nikt Cię nie goni,nie lecisz na łeb na szyję :) Dziś moi znajomi Karolina i Adrian odebrali klucze od swego pierwszego w ich życiu mieszkania! i będę im pomagać w przeprowadzce! :) I czeka nas niedługo parapetówa -oj będzie się działo! :)
Tak więc wstałam sobie spokojnie o 9 wyspana w końcu! spokojnie popijam kawkę i skrobię tutaj pare słów dla Was :)
Ten week miałam szalony! Ale warto było, bo w tyg nie mam czasu na takie zabawy ah!
Wczoraj jeszcze poleciałam do Komfortu w pogoni za panelami do się do miszkanka!W końcu była chwila czasu na sklepy!i wyptrzyłam w końcu cudne panele!Chciałam je już kupić, natychmiast! :) Ale jeszcze muszę się wstrzymać aahh :) Ale podłogę już wylali u mnie, jeszcze trochu jeszcze trochu i w końcu będę mogła urządzać swe 4 kąciki! :D
Kurna, nad morze by się pojechało, odpocząć trochu od tej codziennej gonitwy! Może i się wybiorę ze swymi znajomymi na pare dni nad morze nawdychać się morskiego klimatu :) Trza tylko urlopika załatwić :)
Trza uciekać dalej! Niby dzień wolny, ale człek zabiegany i tak! Trza lecieć z piesem na spacer, zakupy zrobić, obiad zrobić, bo mamusia uciekła na działkę i jestem sama w domu z tatusiem :) a obiad trza zrobić, bo tatuś jest jedynym żywicielem rodziny i trza dbać o jedynego żywiciela rodziny w tym domu :P no i przeprowadzka znajomych czeka! :)
Także 3majcie się moi drodzy i do usłyszenia za miesiąc! :)
A wy korzystajcie z ostatnich słonecznych dni wakacji! A później wszystkie matoły do szkoły! :)
Pozdro dla Was! :)
Madzia

Wpisy w forum: Moje wolne

0 Odpowiedzi emo
Temat rozpoczęty 1 rok 9 miesiąc temu przez Emka
336 Odsłon
Czas generowania strony: 0.118 s.