Baner
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Nagłówek forum

Water Show Szczecin

Już 12 sierpnia 2017 w Szczecinie na Trasie Zamkowej i nabrzeżu przy Wałach Chrobrego – start: godz. 14.30. To będzie jedno z najgorętszych wydarzeń sezonu!Co jeszcze nas czeka podczas drugiej edycji WSS 2017 w sierpniu? Flyboard, który wzbudził ogromny zachwyt widzów w roku ubiegłym. Tegoroczne pokazy zostaną wzbogacone o nocne show i pokazy synchroniczne. Tutaj także pojawią się znaczący zawodnicy tej dyscypliny sportu z kraju i zagranicy.
Nową atrakcją będą akrobatyczne skoki na poduszkę BLOB w wykonaniu zawodowców i amatorów.Poduszka BLOB to rodzaj aktywności na otwartych zbiornikach wodnych, który przybył do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Głównym elementem umożliwiającym fantastyczną zabawę jest nadmuchana poduszka o długości 10 m. Na jednym jej końcu znajduje się uczestnik, który czeka na moment, aż po przeciwległej stronie ktoś inny skoczy na powierzchnię poduszki.
W wyniku tego skoku następuje gwałtowny przepływ masy powietrza, która potrafi wyrzucić każdego śmiałka nawet na wysokość 10 m, a całość kończy się spektakularnym wpadnięciem do wody podczas którego należy wykonać jak najefektowniejsze ewolucje.
Zawodnicy swoje skoki oddawać będą w 3 kategoriach: skoki do celu, najciekawsze akrobacje i wysokość. To tylko niektóre z atrakcji, które składać się będą na program Water Show Szczecin 2017


38. PKO Półmaraton Szczecin oraz towarzyszący bieg na 10 km to największa od kilku lat impreza biegowa w naszym regonie.

W zeszłym roku nasz bieg ukończyło 2.808 biegaczy, w tym roku limit wynosi 3.500 startujących. Miasteczko biegowe półmaratonu w tym start i meta usytuowane będą na Jasnych Błoniach, które są wizytówką Szczecina . Trasa wiedzie m.in. przez najbardziej reprezentacyjną część miasta, czyli Wały Chrobrego z przepięknym widokiem na Odrę, bulwary i nowy port jachtowy. Nasi biegacze przebiegną obok zabytkowego Urzędu Wojewódzkiego, budynku Akademii Morskiej, Muzeum Narodowego oraz piękną dzielnicą Pogodna. Miasto Szczecin choć nie jest bezpośrednio usytuowany nad Bałtykiem to od zawsze był związany z tematyką morską czego przykładem jest kolejny zlot największych żaglowców świata. W związku z powyższym organizatorzy 38. PKO PÓŁMARATON SZCZECIN dokładają starań, aby i ta impreza biegowa odzwierciedlała portowo-morski charakter miasta z niezapomnianą żeglarską atmosferą. W ramach półmaratonu i rozgrywanego równolegle biegu na 10 km wykorzystywane będą elementy marynistyczne. Wszystkim zawodnikom szczególnie powinna spodobać się oryginalna koszulka, którą otrzymają w pakiecie startowym oraz piękny medal do kolekcji marynistycznej, który będzie wręczany na mecie pod Urzędem Miasta.

· Data wydarzenia: 27.08.2017 r.

· Godzina rozpoczęcia wydarzenia: 9.00

· Miejsce wydarzenia: Szczecin, Jasne Błonia

halfmarathon.szczecin.pl/

Wpisy w forum: SIERPNIOWE ATRAKCJE

Brak tematów do wyświetlenia.
Czas generowania strony: 0.090 s.