Baner
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Nagłówek forum

Cześć Wam :)
ojjj działo się działo w tym miesiącu, mówię Wam moi drodzy :) Jedno wesele za drugim miałam, jak nie wesela to panieński :) Moja wątroba to już domaga się odpoczynku, krzyczy tylko: dość już procentów, dość! :)
Ostatnie wesele miałam w Chociwlu :) Było to wesele mojej najlepszej koleżanki Pauliny. Kumplujemy się od podstawówki aż po dziś. Było to najpiękniejsze i najlepsze wesele, na jakim się bawiłam do tej pory! Ale najpiękniejszą niespodziankę dostał pan młody od swej małżonki:) nie zgadniecie co!:) A mianowicie, pan młody jest wielkim fanem Gwiezdnych Wojen :) Stary chłop a jednak mały chłopczyk:) Panna młoda zamówiła więc dla swego mężulka ekipę, która się zwie: Szczecińska Liga Superbohaterów :) Byli oni przebrani za postaci z Gwiezdnych Wojen:) I przyjechali oni w tajemnicy na wesele, narobili hałasu, a pan młody aż się popłakał ze wzruszenia! To była radość wielka! Niezapomniane wesele! Pan młody aż sobie chlipnął ze wzruszenia :)Ale ja miałam najlepszą akcję! Nie cierpię sukienek, szpilek, ale na takie okazje jak wesela, to już robię wyjątki i wciskam się w kiecki, szpilki i lecę :) trza się czasem poświęcić no nie? No :)Więc szykuję się na ślub, czasu nie wiele a tu mi zamek poszedł! Ani razu nie miałam tej kiecki na sobie a zamek szlag trafił! I panika!Co tu robić?! przecie w gaciach samych nie pójdę! Ale na szczęście koleżanka tyłek mi uratowała i pożyczyła swoją kieckę!Boziu, żadnych sukienek już na zamek! Ale wynagrodzeniem było to, że welon złapałam ha!To było ostatnie wesele w tym roku-mam taką cichą nadzieję :)
Lipiec- pikny miech, siostra wyjechała do Niemiec na jakieś półtora miesiąca, zarobić parę groszy :) I powiedziałam jej by nie wracała bez expressu do kawy dla mnie do mojego pierwszego mieszkanka:) I siedzi tam i udaje, że pracuje ha :)Pomału muszę już zacząć kupować kafelki do łazienki, farby :) Kuchnia już mi się robi! :) aahh już nie mogę się doczekać swoich czterech kątów! :)
Zbliżają się małymi krokami urodziny mojej mamuśki:) Upiekę jej pyszne ciacho a co niech się cieszy moja mamuśka, najlepsza istota na tym Bożym świecie :) Kocham cię mamidło wiesz o tym? :)
Jak dla mnie lipiec był super miesiącem, non stop w biegu, non stop wesela, mecze, zawsze coś! :)
Jutro kolejny zwariowany dzień!:)
3 majcie się:)
Madzia

Wpisy w forum: Niezapomniane wydarzenie

0 Odpowiedzi emo
Temat rozpoczęty 1 rok 10 miesiąc temu przez Kari
274 Odsłon
Czas generowania strony: 0.098 s.