Baner
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Nagłówek forum

Co prawda pogoda nam dopisuje :p jest pięknie, słonecznie, upalnie, po prostu żyć nie umierać! :) Ja mam 9 dni takiej majówki! :P wyśpię się za wszystkie czasy! :)
A wy jakie macie plany na majówkę? :)
Myślałam, że dziś fachowcy skończą montować mi kuchnię, a tu dupa blada! :( Przywieźli złą lodówkę i robota stoi w miejscu :( buuuuu :( A chciałam już dziś sprzątać, odkurzać aaaahhhh zła jestem :( Jutro pojadę, wezmę wałek do ręki i będę malować łazienkę :) Miały być szare poziome pasy, ale zmieniła mi się wizja i całość będzie szara :)
Dostałam jeszcze drewniane skrzyneczki :) Na dniach wezmę szlifierkę i wyszlifuję, zabejcuję i będę miała do łazieneczki :)
W tygodniu umówiłam się z moimi kumpelkami na piffko, już nie mogę się doczekać wspólnego wypadu przy piffku i plotkach :) Dawno żeśmy się nie widziały :) Każda z nas ma swoje życie a dni lecą ostatnio jak głupie :( Ciągle zawsze coś i dni nam uciekają jak głupie!
Coś w tym roku nie będzie chyba wiosny :/ Dobrze, że jeszcze opon nie wymieniłam, bo kurna rano, jak wychodzę do pracy, to jest normalnie 0 stopni! Czasem to nawet i szybę skrobnę! masakra nooo, żeby szyby jeszcze skrobać!
Tata pojechał na działkę łowić ryby a my z mamą same w domu z psem i kotami i w końcu mamy władzę nad pilotem! ha! :)
Niech każdy z Was napisze tutaj jak spędza, spędził majówkę! Tym razem My czekamy na Wasze artykuły! :)

Pozdrawiam,
Madzia

Wpisy w forum: Majóweczka

Brak tematów do wyświetlenia.
Czas generowania strony: 0.112 s.