Baner
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Nagłówek forum

Cześć Wam! :)
Opowiem Wam dziś co nieco :)
A opowiem Wam jak wygląda moja praca:)
Od urodzenia jestem osobą głuchą jak pień :)
I nie jestem tutaj sama na tym forum co nie? :) noo!! to mogę się z Wami podzielić jak wygląda moja praca na codzień! :)
Pracuję obecnie w małej poligrafii. Jest to praca, którą nawet lubię :) Całe szczęście, że w pokoju siedzi ze mną koleżanka i mi pomaga :) Bo jak czasem trafi mi się taki klient, który tak gada, że ni cholery nie mogę go zrozumieć,choćbym wytężała swoje ostatnie resztki słuchu, to cieszę się wówczas, że mam koleżankę obok siebie:) nie daj Boże, jak jeszcze się trafi jakaś jąkała, to już w ogóle lipa totalna by była :) Kiedyś był taki klient, zamawiał coś tam, spoko, rozumiałam go :) A gdy wyszedł, koleżanka do mnie: Słyszałaś, jaki miał akcent? To chyba rusek! A ja: jaaasneee, że słyszałam! A ona: jeezzuu,ale ja głupia! Na pewno słyszałaś ten ruski akcent! I obie w brecht :)
Często klienci dzwonią i Panią Magdę proszę do telefonu!A pani Magda głucha! ha! i nie będzie gadać z klientami! :) To koleżanki są moimi zastępczymi uszami :)
Nie jest źle, często jest wesoło :)
Po pracy latam jeszcze do studia tattoo, uczę się kolejnego zawodu :) Chcę w przyszłości mieć swoje studio tattoo :) Ale póki co, to mam wspaniałą mentorkę, która mnie uczy i jednocześnie stała się moją dobrą koleżanką :)Także od kilku miesięcy nie mam czasu na nic! Nie pamiętam już kurna kiedy byłam na basenie, rowerze czy rolkach! Nie mam nawet czasu by spotkać się z koleżankami jak kiedyś :( praca, po pracy szybki obiad i galopem do studia i często bywa tak, że wracam do domu późnym wieczorem a wtedy marzę już tylko o mojej ukochanej grzędzie, czyli łożeczku :) I tak o wygląda moja praca: praca praca studio studio i tak w kółko aż kurna człowiek się zaora na śmierć ;)
Jak ktoś chętny na tatuaż-zapraszam! :)
Jak każdy z nas wie, nie jest nam łatwo znaleźć pracę, bo ludzie się nas boją! aaa nie słyszy, to nieee, dziękujemy!potrzebujecie grafika czy kurna sekretarkę do pracy? Ludzie, ogarnijcie się!A wy,moi drodzy! Nie poddawajcie się nigdy, choćbyście mieli już dość, nigdy ale to kurna nigdy się nie poddajcie,wierzcie w siebie a idiotów, którzy nas nie doceniają, olejcie!Do odważnych świat należy!:)
Pozdro! :)
Madzia

Wpisy w forum: PRACA W ŻYCIU OSOBY NIEDOSŁYSZĄCEJ

0 Odpowiedzi emo
Temat rozpoczęty 1 rok 11 miesiąc temu przez Kari
275 Odsłon
Czas generowania strony: 0.226 s.