Baner
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Nagłówek forum

01-02 kwietnia 2017 w godzinach 10:00-18:00-Azoty Arena Szczecin :
NAJWIĘKSZY WYBÓR I PROMOCYJNE CENY SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO i ŻEGLARSKIEGO !
To druga edycja targów branży wodnej. Pierwsze Targi odniosły wielki sukces pod względem zainteresowania zwiedzających i wystawców, którzy przyjechali do Szczecina
z całej Polski i Niemiec. To największa w naszym regionie tak duża impreza targowa koncentrująca w jednym miejscu i czasie największe branże związane z wodą: wędkarstwo, żeglarstwo, turystyka i rekreacja wodna.

01.04.2017 Opera na Zamku Kabaret Ani Mru-Mru – Ostatnie Takie Trio. Pochodzą z Lublina. Nie są spokrewnieni. Największe przystojniaki wśród kabareciarzy i najlepsi kabareciarze wśród przystojniaków. Kupują serca widowni od pierwszego wejrzenia, zwłaszcza jej damskiej części. Są zaprzeczeniem stwierdzenia, że najbardziej beznadziejny zespół rockowy ma więcej gotowych na wszystko fanek niż najlepszy nawet kabaret. Ani Mru Mru mają mnóstwo fanek i fanów w całym kraju. A także poza nim. Ostatnio wydali płytę DVD, która w ciągu kilku tygodni uzyskała status multiplatynowej. Zagrali też rekordową liczbę koncertów.

03.04.2017 o godz. 19:00 w Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie zapraszamy na Galę wręczania Nagrody Artystycznej Miasta Szczecin za rok 2016.
Podczas tegorocznej uroczystości odbędzie się ekskluzywny koncert Urszuli Dudziak z zespołem, z udziałem szczecińskiej wokalistki Jony Ardyn. Galę poprowadzi znany prezenter telewizyjny – Artur Orzech. Koncert będzie częścią Gali na której poznamy szczecińskich artystów nominowanych do Nagrody Artystycznej za rok 2016 w dwóch kategoriach: za istotne osiągnięcie artystyczne i za całokształt działalności artystycznej oraz Mecenasa Szczecińskiej Kultury za rok 2016. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Tomasza Lazara, ubiegłorocznego laureata Nagrody Artystycznej.

06.04.2017 o godzinie 19:00 w Słowianinie odbędzie się koncert LemOn. LemON to na polskiej scenie muzycznej jedna z najbardziej spektakularnych karier ostatniej dekady. W zaledwie cztery lata dorobili się trzech płyt, rozpoznawalnego stylu i rzeszy fanów. Zamiast jednak odcinać kupony od raz osiągniętego sukcesu, oni postanowili zaryzykować i wszystko zmienić. No, prawie wszystko – bo choć tak wiele się zmieniło, wciąż słychać, że to ten sam zespół, ten sam głos, ten sam feeling.

08.04.2017, godzina. 10:00 - 09.04.2017, godzina. 23:00- Aleja Kwiatowa.
W weekend tuż przed Wielkanocą w samym sercu Szczecina odbywać się będzie jarmark świąteczny. Będzie to doskonała okazją aby spróbować tradycyjnych, wielkanocnych przysmaków, zakupić upominki stworzone przez lokalnych artystów oraz zasmakować ludowej atmosfery Świąt Wielkanocnych. Uczestnicy jarmarku będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach, konkursach i animacjach. Nie zabraknie także zespołów folklorystycznych.

Wpisy w forum: KWIETNIOWE ATRAKCJE

Brak tematów do wyświetlenia.
Czas generowania strony: 0.103 s.