FORUM - PRZYJACIEL INTEGRACJA BEZ BARIER

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Nagłówek forum

04.05.2017 o godzinie 20:00 w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie odbędzie się koncert Nigel Kennedy: The New 4 Seasons + My World. Unikatowa trasa koncertowa legendarnego muzyka Nigela Kennedy'ego w Polsce. Brytyjski wirtuoz skrzypiec prezentuje The New Four Seasons, swoją najnowszą interpretację Czterech pór roku A. Vivaldiego – dzieła, którego stał się współcześnie najbardziej znanym i cenionym wykonawcą. Artysta zaprezentuje także kompozycje z najnowszego albumu My World. Nigel Kennedy wystąpi z towarzyszeniem Cappelli Gedanensis oraz jazz ensemble.

06.05.2017, godzina. 12:00 - 06.05.2017, godzina. 16:00 Jezioro Głębokie NOVASOL Coastal Care 2017. Każdy z nas uwielbia piękne plaże. Niestety według National Geographic po wodach i oceanach dryfuje ponad 100 milionów ton plastiku. Ilość zanieczyszczeń rośnie z każdym rokiem. Chcesz coś zmienić w tej sprawie i jesteś wolny w terminie 6. maja 2017? Dołącz do wydarzenia i pomóż przy sprzątaniu terenów przy jeziorze Głębokim. Na wolontariuszy czekać będą liczne atrakcje, konkursy i nagrody
Szczegóły na www.facebook.com/events/1862749987276126/

06.05. w godzinach 12:00- 15:00 Rozpoczęcie sezonu żeglarskiego - Centrum Żeglarskie
Szczecin. Oficjalnie rozpoczyna się sezon żeglarski! Zapraszonie jest więc dla wszystkich przyjaciół Centrum Żeglarskiego i miłośników sportów wodnych na przystań. Jak zawsze przygotowali wiele atrakcji. A to będzie jedynie przedsmak nadchodzącego sezonu! Każdy znajdzie tu coś dla siebie - dla najmłodszych gry i zabawy na świeżym powietrzu, w tym dmuchany zamek, a trochę starsi będą mogli skorzystać z pokazowych lekcji pływania na deskach typu SUP (z What'SUP Szczecin). Tego dnia na terenie mariny odbędą się również pokazy modeli jachtów sterowanych radiem. Każdy, kto będzie miał ochotę, może się sprawdzić jako sternik takich łodzi! Całość wydarzenia umilą występy dzieciaków z przedszkola "Żagielek" oraz zaprzyjaźniony zespół IGA'CKI BAND!
Jak co roku, wszystkich chętnych zapraszają również do wspólnego biesiadowania przy ognisku. Nie zabraknie wyśmienitej zabawy i dobrej energii! Zabierzcie ze sobą przyjaciół i rodzinę i nie zapomnijcie o dobrym humorze!

Od 13.05.2017 do 14.05.2017 odbędzie się Piknik nad Odrą - Wały Chrobrego. Od kilku lat Piknik nad Odrą jest produktem turystycznym samym w sobie. Równie bogaty program mają nieliczne imprezy targowe w Polsce. Zaletą PIKNIKU jest również atrakcyjna lokalizacja, w jednym z najbardziej malowniczych miejsc Szczecina- na Wałach Chrobrego. Wystawcy prezentują bogatą ofertę promocyjną polskich oraz zagranicznych atrakcji turystycznych, miast i regionów. Na stoiskach znaleźć można także sprzęt turystyczny, produkty rękodzielnicze i rzemieślnicze, oferty transportowe oraz tradycyjne potrawy regionalne. W ramach Pikniku nad Odrą odbywa się kilka wydarzeń. Bogaty program to gwarancja wysokiej frekwencji.· MARKET TOUR 25. Targi Turystyczne· ORGANIC 12. Targi Żywności i Produktów Ekologicznych· Wielkie gotowanie.

Pozdro!
Madzia

Wpisy w forum: MAJOWE WYDARZENIA

Brak tematów do wyświetlenia.
Czas generowania strony: 0.255 s.