Baner

omnie.png

 

Cześć!
Nasza grupa postara się wnieść do Waszego życia trochę rozrywki. Kari i Madzia to osoby niesłyszące.

 

więcej


KATEGORIE

W Szczecinie w lipcu urlopy, urlopy, ale ciągle coś się dzieje.

http://pibb.pl/forum/imprezy-szczecin-2017

Dzisiaj nasza Madzia nas odwiedziła :) 

 

Zniknęłam na trochu z pibba, ale już jestem :)

Dawno też nie zaglądałam tutaj, nie jestem więc w temacie co kto co u kogo itd. – wybaczcie moje zniknięcie .

Mam teraz chwilę czasu i już piszę do Was parę słóweczek :) 

Słucham sobie muzyczki i jak zwykle jest wieczór, kiedy mam chwilę heh. Ten czas tak płynie nieubłaganie , że zaczyna mnie to przerażać. Jeszcze niedawno był piąteczek, początek weekendu a tu już week dobiega końca i dupa blada! :(

 

W ogóle się nie wyspałam w ten week, masakra jakaś normalnie heh. I dziś chodzę i funkcjonuję jak zoooombiiii. Miałam przez dwie noce ślicznego, kochanego kotka, malutkiego takiego, Beza się zwie :) Moja kuzynka prosiła mnie bym się nią zajęła przez week, więc ją wzięłam :) Ale kurna tak dała mi popalić w nocy, że w ogóle nie zmrużylam oka, haaa! A ta cwaniara, w nocy szalała, skakała po mnie, po mojej głowie, że ciocia Madzia rano to jak zombi a ona sobie smacznie spała w dzień! :) Ale taka kochana biała kuleczka z niej, że aż mi smutno i pusto bez niej teraz :(

 

A jak u Was? Któs już ma urlop? Poleciał gdzieś na urlopa? Nie zazdraszczam więc tym, którzy są na urlopie pogody!! :)

 

U mnie w pracy chłopaki poleciały na urlopi zostałam z koleżanką i szefem i przez dwa tygodnie mamy na później do pracy haaaa, se pośpimy trochu dłużej! Szef nasz wspaniały górą! :)

 

Wzięłam z domu skarbonkę, trza zacząć zbierać na wesele! :) Moi drodzy!! Nasza KARI się zaręczyła i bierze ślub!!!!! :) :) :) tak więc ja już mam skarbonkę, czekam na wypłatę i heeejaaaa już nie mogę się doczekać wesela mej przyjaciółki! :) Zapewne będę ryczeć haaa. Jak Kari mi napisała wiadomość: Madziu, mam ci coś do powiedzenia, to mnie zamurowało i myślę sobie-zaręczyny??? Chyba nieee :P ale jednak!!! :) i ja durna baba się poryczałam w pracy ze szczęścia a moi koledzy patrzą na mnie i mówią, boże Madzia coś się stało?? Ktoś umarł?? A ja nieeeee moja przyjaciółka się zaręczyła! :) a oni booooziuuu kobieto, nie strasz nas! :)

Kari jestem szczęśliwa, żeś odnalazła swe największe szczęście jakim jest Łukaszek a Tobie Łukaszku dziękuję, że pojawiłeś się w jej życiu! :) Kocham Was!

 

Do zob w następnym artykule!

Dołączam Wam fotkę mej kochanej Bezuni, śliczności cioci Madzi :)

 

kotek

LICZNIK ODWIEDZIN

138022
dzisiaj
w tym tygodniu
w tym miesiącu
364
2158
6893