Baner

omnie.png

 

Cześć!
Nasza grupa postara się wnieść do Waszego życia trochę rozrywki. Kari i Madzia to osoby niesłyszące.

 

więcej


KATEGORIE

pakowanie

 

Dostałam dziś kartony!!!! jaaaaa!! mogę już zacząć się pakować i wypad z domuuuu! :) haaa! Jeszcze trochu i w maju opuszczę rodzinny dom!! :) Zara polecę i zacznę pakować klamoty, które zdążyłam kupić w ciągu całej budowy :) Ależ jestem podekscytowana oooo panieee! :) I dziś uświadomiłam sobie z mamą, że nie mam żadnej szafy na łachy, kurtki, buty haaa! Trza tera na gwałt szukać szafy :)
A za oknem jak deszczowo, zimno kurna :( Oby jutro nie padało, bo muszę skończyć w końcu swe łóżko z palet! No nic, jak będzie deszczowo, to pójdę do garażu, schowam się tam i będę kończyć :P Ubiorę zimowe rękawiczki, czapkę i heja! :)
Jeszcze  muszę kupić wałek i pomalować ściany w łazience,bo zmieniła mi się koncepcja :P Miały być szare pasy a stwierdziłam, że całość pomaluję :)
Jeszcze tydzień i majóóóówkaaaa! yyyeeeaah :) Będę wtedy u siebie sprzątać, pucować,układać i takie taaaam :)
A jak u Was? Piątunio mamy i można się  w końcu wyspać! :)
I w ogóle wymyśliłam,że pójdę zaocznie do szkoły :P a bo mnie wkurza ta praca i chcę ją zmienić i nauczyć się czegoś nowego w swym życiu! Pożyjemy zobaczymy!
Widziałam dziś z bardzo bliska bociana! Już trzeci w tym roku :) A dzisiejszy to sobie stojał na polu i się nagapiał na mnie i szukał żabek do jedzenia :P a potem frrruuuu poleciał, chyba dupa mu marznie, biedny ten bociek kurna
Noooo dobra, ja spadam złożyć parę kartonów do kupy i przejrzę szafę, co by tu już wrzucić do kartonów! :)
Miłego weekenda Wam życzę!
Duuuużżżooooo słooonkaaa kurrna!
Pozdro

 

LICZNIK ODWIEDZIN

138001
dzisiaj
w tym tygodniu
w tym miesiącu
343
2137
6872