Baner

omnie.png

 

Cześć!
Nasza grupa postara się wnieść do Waszego życia trochę rozrywki. Kari i Madzia to osoby niesłyszące.

 

więcej


KATEGORIE

1323172205ferie zimowe

Pibb ma pierwszą malutką rocznicę, dlatego w lutym czas na zmiany :)

Madzia znowu w akcji, zaprasza na imprezy do Szczecina :)

http://pibb.pl/forum/luty

Przypomina o ważnej dacie 14.02.

 

LUTY MIESIĄCEM ZAKOCHANYCH

Mamy już luty! :)
I dzień dłuższyyyy!! :) :) :) :) i w ogóle jakoś tak weselej, jaśniej i chce się żyć!!! :)))
Mam właśnie na próbę nowe aparaty słuchowe. Wypożyczyli mi do piątku bym je wypróbowała. Jak na razie dziwne są haaa. Niektóre rzeczy słyszę lepiej, wyraźniej, ale mowa i moja jak i innych jakaś taka dziwna, jakby takie echo, nie echo, jakbym miała zatkany nos i coś mi nie pasują te aparaty. W piątek dostanę inne na próbę i się zobaczy co dalej. Działajcie z NFZ do czerwca!! Bo potem już mają zlikwidować NFZ na amen.
I coraz bliżej wiosny, coraz bliżej mej wyprowadzki na swoje!! :D Jak ja już nie mogę się doczekać! może w połowie kwietnia już będę na swoim :D Ja to już na walizkach siedzę i czekam i czekam :)
Luty jest, luuutyy :)) Walentynki się zbliżają :D naaan naaanaaaan naananana nananaaa :D Cóż więc podarujesz swemu ukochanemu? :D Mężczyźni!! Pamiętajcie o kwiatach dla swych ukochanych, o kolacji, o czekoladkach, o tym by wspólnie spędzić ten dzień :) A my kobitki, też pamiętajmy o naszych mężczyznach! :)
A wy jakie macie plany na Walentynki? :) Jakieś niespodzianki dla swych ukochanych? :) Ja w tym roku nie mam swego Walentego haaa, mówię Wam same placki na tym Bożym świecie :D Żadnego fajnego faceta nie ma, serio :D Ja to mam pecha do facetów :D No, ale tera mam ważniejsze rzeczy na głowie, muszę najpierw ogarnąć swoje mieszkanie, urządzić się, a potem już będzie czas na resztę :)
Załatwiłam sobie wolne piątki w pracy do końca marca haaaa :D Muszę namalować portret do połowy kwietnia :) i tak spokojnie w każdy piątek będę walczyć z pędzlem i farbami :)
I znów kurrrrna śnieg napadał, kurna :P Rano to musiałam skrobać szyby, auto odgruzować, bo całe białe było, a jak śliiiiskoooo na drodze było , że raz to dupa auta mi poleciała w bok haaa :)
Dobrze, że jeszcze dwa dni i wooolneee, bo kurna się nie wysypiam ostatnio, ledwo co wstaję z wyra, masakra, jakieś te noce takie krótkie, albo ja potrzebuję 12 godz snu, kurna :(
Lecę moi drodzy do wanienki, na jakąś godzinę się zrelaksować! :D Uwielbiam to :D I korzystam z wanny póki mogę, bo jak pójdę na swoje, to wanna się skończy ! :(

Madzia

LICZNIK ODWIEDZIN

138025
dzisiaj
w tym tygodniu
w tym miesiącu
367
2161
6896