Baner

omnie.png

 

Cześć!
Nasza grupa postara się wnieść do Waszego życia trochę rozrywki. Kari i Madzia to osoby niesłyszące.

 

więcej


KATEGORIE

zima balwany

 

Nasza Madzia znowu nie zawodzi, napisała o tym co będzie się działo w Szczecinie w grudniu.

http://www.pibb.pl/forum/grudzien

Pewnie ciekawi będziecie jak spędzi święta?

Napiszcie o swoich przygotowaniach do Świąt i jak je spędzicie.

Trzymajcie się cieplutko :)

 

Siema ludziska!
I nastał grudzień! :) I pierwszy mały śnieżek za nami! :) Taki tam z tego śnieg był, że ... :P no ale był! :)
Jak spędziliście Andrzejki?! :) Wróżby, zabawy były? :)
Dobra, moi mili, mamy grudzień! :) Zaraz Mikołajki będą! :)
Napisaliście już listy do św. Mikołaja? hi hi hi :)
Ile w sklepach już dekoracji świątecznych! Ile bombek, łańcuszków i innych pierdół! Mnie za rok czeka kupienie swojej pierwszej choinki!! :) I kupię sobie prawdziwą, żywą, lasem pachnącą :) A gdzieś mam to, że choinka będzie się sypać! Będzie ona moją pierwszą choineczką! :) Będę już wtedy spędzać swoje pierwsze święta w swoim pierwszym własnym mieszkanku! :) I zacznie się kupowanie tych wszystkich pierdołek, bombek, lampek itd :) Ale póki co, to spędzam święta w rodzinnym domu :)  Mój tata urodził się w Wigilię, więc mamy podwójne święto w domu :)
Zastanawiam się już nad prezentami dla najbliższych i jak zwykle mam wieeeelki problem :P Wy pewnie tak samo :) Już  nie mogę się doczekać wyjazdu do Berlina na Bożonarodzeniowy Jarmark!! :) Jadę z mamusią, przyjaciółką i mamy koleżaneczkami! Jest tam ponoć świąteczny, pikny klimat, który naprawdę czuć! Czuć, że jest to okres świąt!
A u Was jak tam? Przygotowania do świąt już ruszyły? Nim się obejrzycie, to już będą święta! :)
Boże Narodzenie, świętem pełnego uroku, zwłaszcza gdy za oknem biało i śnieżnie :) Poprzedza je czterotygodniowy Adwent zakończony Wigilią i Pasterką. Jest to okres, kiedy możemy spotkać się przy rodzinnym stole z tymi, którymi kochamy, z rodziną, z tymi najbliższymi. Jest to okres kiedy ubieramy choinkę, dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, czekamy na św. Mikołaja, wspólnie śpiewamy kolędy :)
Jest to święto rodzinne, ale do pięknej tradycji należy obecność na stole pustego nakrycia, czekającego na niespodziewanego gościa. No i wiadomo, czekamy na północ, kiedy to raz w roku możemy porozmawiać z naszymi ukochanymi czworonożnymi pupilami :)
Życzę Wam więc Wesołych Świąt, pełnych pyyyyysznego żarcia :) Pełnooo cudownych chwil! Pełnoooo cudownych prezentów! Rozmowy o północy z Waszymi czworonożnymi pupilami! :)
I jeszcze udanego, szalonego sylwestra!:) Dobrego Starego Roku i dobrego, udanego startu w Nowy Rok 2017! :)
Niech Wasze marzenia sié spelnia! :)
Do zob w styczniu!
Wasza M.! :)

LICZNIK ODWIEDZIN

138023
dzisiaj
w tym tygodniu
w tym miesiącu
365
2159
6894