Baner

omnie.png

 

Cześć!
Nasza grupa postara się wnieść do Waszego życia trochę rozrywki. Kari i Madzia to osoby niesłyszące.

 

więcej


KATEGORIE

Prezydent podpisał ustawę o Wsparciu Kobiet w Ciąży i Rodzin "Za  Życiem". Rodzice otrzymują świadczenie w wysokości 4 tysięcy zł za urodzenie dziecka uspośledzonego lub nieuleczalnie chorego. BOŻE TY WIDZISZ I NIE GRZMISZ ! Jestem upośledzona bo głucha - słuchu nie odzyskam - i co? Pasuje mi tu tylko jedno słowo (...), ale nie bedę się wyrażać. Całe życie ciężko pracowałam. Właściwie nie miałam dzieciństwa, bo rehabilitacja była dla moich rodziców najważniejsza. Skończyłam szkołę masową, średnią i i studia. Po skończeniu szkoły składałam CV. Całe szczęście nie musiałam wycinać drzew, dla pozyskania papieru - nie wiem czy Puszcza Bukowa by wystarczyła.
Pracodawcą podobało się moje portfiolo, byli zainteresowani, ale jak dowiedzieli się, że nie słyszę od razu mi odmawiali. Nikt nie spytał co potrafię, a czego nie. Nie chcieli osoby niesłyszącej.

Ludzie boję się osób "innych". A ja też coś potrafię, też myślę i odczuwam. Widzę, że nie ma nic gorszego na świecie niż osoba niechciana. Dla mnie to tragedia.

Po co komu 4 tysiące. A co póżniej? Kto mi pomoże? Przecież nie chcę jachtu, ani helikoptera. Chcę żyć tak jak inni tzw. "normalni" ludzie, chcę mieć pracę, chcę być doceniona i dowartościowana. CHCĘ GODNIE ŻYĆ !

Karolina

LICZNIK ODWIEDZIN

138080
dzisiaj
w tym tygodniu
w tym miesiącu
422
2216
6951