Baner

omnie.png

 

Cześć!
Nasza grupa postara się wnieść do Waszego życia trochę rozrywki. Kari i Madzia to osoby niesłyszące.

 

więcej


KATEGORIE

święta

 

Święta tuż tuż tuuuużżż!!! :D

Prezenty kupione? Choinka ubrana? Pierogi uklepane? :)

Hej ho ludziska czujecie tę magię świąt?! :)

Szkoda tylko, że nie ma śniegu, ale kto wie, może na Wigilię spadnie parę płatków? :)

Ja już zakupiłam prezenty :) Wraz z siostrą złożłyśmy się na prezenty dla najbliższych i kupiłyśmy :) W sobotę w nocy będę je pakować :)

No i lecę po swoją pierwszą choineczkę :) Bombeczki już zakupiłam i koniecznie żywą choinkę muszę mieć! :)

Dzisiaj biorę się za pieczenie ciasta  do pracy na wigilię firmową :) Wszyscy uwielbiają moje ciasta a ja uwielbiam piec, więc będzie wyżerka :)

A wy jak spędzacie święta? Ja jutro jadę do rodziców  pomóc mamie w robieniu żarcia na wigilijny stół i będę tam spać i nawet wykąpię się w wanience, bo tak mi brakuje dłuuuugieeej kąpieli w wannie aaah :) No i święta spędzam z rodzicami, siostrą i babciami u rodziców w domu :) Babcie są wiekowe i od kilku lat święta są u nas :)

 

A jakie plany na sylwka? :)

Ja w sumie nie wiem gdzie pójdę, w sumie jestem już tak spłukana finansowo, że pójdę zaraz pod most :)

Ale pewnie pójdę do kogoś ze znajomych i się posiedzi kulturnie przy drineczku :) Albo będzie  tak, że  ktoś mi się zwali na chatę ha:)

Jeszcze mój tatuś kończy w wigilię 60 wiosenek :) Jakoś nie mogę w to uwierzyć, że mój kochany, najlepszy tatuś skończy już tyle lat...

Ze ten czas tak szybko płynie, tak nieubłaganie, tak nas goni ten czas a i my gonimy cały czas, czasem nawet nie wiemy za czym...

Wigilia, święta Bożego Narodzenia...

 

Niechaj one upłyną Wam szczęśliwie, wśród najbliższych, wśród tych, których kochacie najbardziej, wśród tych, którzy są dla Was wszystkim. Pamiętajcie, pomóżcie swoim mamom, babciom w przygotowaniach do świąt :)

 

Spokojnych, radosnych, smacznych i z bogatym Mikołajem Świąt Bożego Narodzenia życzy Wam wszystkim, ale to wszystkim zespół PIBB-a :)

 

LICZNIK ODWIEDZIN

138005
dzisiaj
w tym tygodniu
w tym miesiącu
347
2141
6876